Логотип компанії Грант СенсЗв'язатися
2024-05-16

Грант на переробне підприємство

Грант на переробне підприємство

Уряд України прагне стимулювати розвиток переробної промисловості, пропонуючи гранти підприємствам, які займаються переробкою відходів та вторсировини. Ці гранти надаються в рамках програми "Дія.Бізнес" і можуть значно допомогти у фінансуванні нового обладнання, технологій або розширення існуючих потужностей.

Умови гранта на переробне підприємство

Як і у будь-якого іншого гранту, тут є декілька важливих вимог.

Хто може отримати грант?

Грант на переробне підприємство можуть отримати юридичні особи та фізичні особи, які відповідають наступним вимогам: • Зареєстровані в Україні. • Не знаходяться на стадії ліквідації або банкрутства. • Не мають заборгованості перед бюджетом. • Не мають судимості за корупційні злочини. • Не належать до санкційних списків. • Займаються переробкою відходів або вторсировини. • Мають чіткий бізнес-план, який описує, як вони будуть використовувати грантові кошти. • Зобов'язуються створити нові робочі місця. • Зобов'язуються здійснювати діяльність протягом не менше 3 років. • Зобов'язуються сплачувати податки в бюджет.

Умови співфінансування

Грант на переробне підприємство надається на умовах співфінансування. Це означає, що ви повинні будете вкласти у свій проект власні кошти.

Розмір співфінансування буде залежати від території, де знаходиться ваше підприємство:

• Для деокупованих територій та місць, де були або можливі бойові дії, грант може покрити 80 відсотків вартості проекту; • Для всіх інших територій умови співфінансування 50 на 50 відсотків. Тобто, в будь-якому випадку ви повинні бути готовими вкласти в проект свої гроші. На що можна витратити грантові гроші? Грантові кошти можна витратити на цілі, пов’язані з: • Інвестуванням у виробничі потужності, такі як верстати та технологічне обладнання. • Оновленням парку обладнання за рахунок нових верстатів та технологічного обладнання. • Придбанням сучасних верстатів та технологічного обладнання для оптимізації виробництва. • Запуском у роботу нових верстатів та технологічного обладнання. • Початком експлуатації оновленого парку верстатів та технологічного обладнання. • Впровадженням нових верстатів та технологічного обладнання у виробничий процес. • Організацією доставки та встановлення нових верстатів та технологічного обладнання. • Логістичним забезпеченням придбаних верстатів та технологічного обладнання. • Транспортуванням та монтажем нових верстатів та технологічного обладнання на виробничому майданчику.

Скільки робочих місць треба створити?

Кількість робочих місць, які ви повинні створити для отримання гранту до 8 млн гривень, складає 25 і більше осіб. Чим більша сума гранту, тим більше нових робочих місць Ви повинні створити: до 1,6 млн. = 5 робочих місць; 1,6-3,2 млн. = 10 роб.місць; 3,2-4,8 млн. = 15 роб.місць; 4,8-6,4млн. = 20 роб.місць; 6,4-8,0 млн. = 25 роб.місць.

Що найголовніше для отримання гранта на переробне підприємство?

Найголовніше для отримання гранта на переробне підприємство–- це мати чіткий та продуманий бізнес-план. Ваш бізнес-план повинен чітко описувати:

  1. Яку сировину ви будете переробляти.
  2. Які технології ви будете використовувати.
  3. Який ринок ви будете обслуговувати.
  4. Як ви будете генерувати прибуток.
  5. Як ви будете створювати нові робочі місця. Ваш бізнес-план також повинен бути переконливим та обґрунтованим. Ви повинні чітко показати, що ваш проект є життєздатним та має потенціал для успіху.

Приклади проектів, які здійснились заради гранту на переробне підприємство

ТОВ "Еко-Переробка" з міста Кропивницький отримало грант у розмірі 5 мільйонів гривень на проект з переробки пластикових відходів. Завдяки цьому гранту підприємство змогло: • Придбати нову лінію з переробки пластику, яка дозволяє переробляти до 10 тонн пластикових відходів на день. • Створити 10 нових робочих місць. • Розширити ринки збуту продукції, завдяки чому підприємство змогло збільшити свої доходи. Цей проект є успішним прикладом того, як грантова заявка на переробне підприємство від Дія може допомогти українським підприємствам розвивати свій бізнес та сприяти захисту довкілля. Ось ще декілька прикладів проектів, які отримали грант:

  1. Завод з переробки макулатури у місті Київ отримав грант на придбання нового обладнання для сортування та переробки макулатури.
  2. Підприємство з переробки шин у місті Харків отримало грант на будівництво нового цеху з переробки шин.
  3. Фабрика з переробки текстилю у місті Львів отримала грант на розширення своїх потужностей з переробки текстильних відходів. Це лише декілька прикладів того, як грант на переробне підприємство від Дія може допомогти українським підприємствам.

Рекомендації для збільшення шансів отримання гранта на переробне підприємство

Ось декілька рекомендацій, які допоможуть вам збільшити шанси отримання гранта на переробне підприємство: • Почніть планувати якомога раніше. Програма грантів має обмежений бюджет, тому важливо подати заявку якомога раніше. • Зберіть всю необхідну документацію. Вам знадобиться надати багато документів разом із заявкою, тому важливо розпочати збір якомога раніше. • Зверніться за допомогою до консультанта. Експерт з досвідом роботи з грантами може допомогти вам підготувати заявку, яка буде мати більше шансів на успіх. • Відвідайте тренінги та семінари. Уряд пропонує багато безкоштовних тренінгів та семінарів, які допоможуть вам дізнатися більше про програму грантів та про те, як подати успішну заявку. Для отримання більш детальної інформації про грант на переробне підприємство, рекомендуємо відвідати офіціальний сайт Для збільшення шансів на отримання грантових коштів не забутьте скористатися допомогою експертів.

Поділитися

Decorate img
Background

Готові зробити свій перший крок у світ грантів?

Зв'язатися

Наша команда експертів з грантів готова надати вам професійну підтримку на кожному етапі грантового процесу. Реалізуйте свої ідеї та досягайте своїх цілей разом з нами

Зв'язатися

Читайте також

Відгуки клієнтів

Хочу подякувати компанії "ГрантSense" за їх допомогу у здобутті грантового фінансування на обладнання для відкриття магазину. З самого початку нашої співпраці стало зрозуміло, що маю справу з професіоналами. Фахівці не тільки допомогли нам визначити найбільш підходящі грантові можливості, але й надали цінні поради щодо стратегії подання заявки. Завдяки зусиллям, ми не тільки отримали необхідне фінансування, але й значно підвищили нашу видимість у галузі. Я щиро рекомендую "ГрантSense" як надійного партнера у сфері грантового фінансування.

Фото клієнта Олег Підлужний

Олег Підлужний

Засновник та СЕО компанії "Sanpid"

Як співвласник студії дизайну інтер'єрів, я хочу поділитися своїм позитивним досвідом співпраці з «ГрантSense», яка спеціалізується на наданні послуг з оформлення грантових заявок. Наше рішення звернутися за професійною підтримкою виявилося ключовим кроком у розвитку нашої студії. Спочатку ми були скептично налаштовані щодо можливості отримання гранту, але команда експертів з цієї компанії допомогла нам не лише знайти відповідні грантові програми, але й ретельно підготувати всі необхідні документи. Я без вагань рекомендуватиму ваші послуги іншим підприємцям, які шукають надійного партнера у сфері грантового фінансування.

Фото клієнта Андрій Фаль

Андрій Фаль

Співвласник студії дизайну інтер'єру "NUDE"

Моя співпраця з ГрантSense залишила лише позитивні враження. Я без зволікання рекомендував їх своєму знайомому для успішної співпраці. Ми подавали заявку на грант від ЄРобота, все виконали швидко та професійно. Їхні експерти підготували нас до співбесіди, що дозволило нам отримати позитивну відповідь. Зараз я очікую на зарахування грантових коштів. У майбутньому планую масштабувати свій бізнес і знову звертатися до ГрантSense для отримання підтримки у подальших грантових проектах.

Фото клієнта Сергій Кочемировський

Сергій Кочемировський

Власник Приватного підприємства “Теплолюкс Одеса”