Логотип компанії Грант Сенс
Гранти 2024Гранти 2024

Гранти 2024

Гранти 2024

Можливість втілювати новаторські ідеї

Усі гранти
 • Гарячі пропозиції
 • IT
 • Агробізнес
 • Бізнес
 • Виробництво
 • Громадський сектор
 • Для ветеранів
 • Для жінок
 • Культура
 • Медіа
 • Наука
 • Освіта
 • Охорона здоров'я
 • Переробка
 • Стартапи
 • єРобота
 • Ваучери

У 2024 році очікується зріст кількості грантових програм у порівнянні з 2023 роком

Ця тенденція відкриє безліч нових можливостей для бізнесу в Україні. Отримання грантових коштів стане важливим ресурсом та фінансовою підтримкою для підприємств. Гранти - це можливість отримати необхідні фінансові ресурси для інновацій, розвитку та реалізації амбіційних проєктів, адже вони забезпечать серйозну фінансову підтримку і відкриють доступ до експертних знань та ресурсів, що якісно підвищить конкурентоспроможність у сфері бізнесу. Використання грантів у 2024 році стане ключовим інструментом для досягнення амбітних цілей, як для стартапів, так і для бізнесів, що існують. Грантові програми сприятимуть зростанню та розвитку організацій та підприємств у 2024 році.

Decorate img
Background

Не втрачайте можливості зробити ваш проєкт реальністю — довіртесь нам і отримайте фінансову підтримку, на яку ви заслуговуєте!

Зв'язатися

Гранти 2024. Грантові можливості для бізнесу 2024. Гранти від міжнародних та національних донорів.

Зв'язатися

Відгуки клієнтів

Що говорят наші клієнти, які отримали грант

Як власник та засновник я шукав фінансування для розвитку свого проекту, звернувся до компанії "ГрантSense" за допомогою в поданні грантової заявки. З перших днів співпраці "ГрантSense" продемонстрували високий рівень професіоналізму. Вони провели глибокий аналіз нашого проекту та потреб, що допомогло нам визначити найбільш відповідні грантові програми. Їх знання та досвід у сфері грантового фінансування були незамінними на кожному етапі підготовки заявки. Команда завжди була на зв'язку, готова відповісти на будь-які запитання та надати додаткову інформацію. Рекомендую!

Фото клієнта Олексій Сідей

Олексій Сідей

Власник агенції інтернет-маркетингу "WEDEX"

Хочу подякувати компанії "ГрантSense" за їх допомогу у здобутті грантового фінансування на обладнання для відкриття магазину. З самого початку нашої співпраці стало зрозуміло, що маю справу з професіоналами. Фахівці не тільки допомогли нам визначити найбільш підходящі грантові можливості, але й надали цінні поради щодо стратегії подання заявки. Завдяки зусиллям, ми не тільки отримали необхідне фінансування, але й значно підвищили нашу видимість у галузі. Я щиро рекомендую "ГрантSense" як надійного партнера у сфері грантового фінансування.

Фото клієнта Олег Підлужний

Олег Підлужний

Засновник та СЕО компанії "Sanpid"

Хочемо подякувати “ГрантSense” за допомогу в отриманні грантових коштів на виробничу лінію. Це компанія, яка бере на себе усі виклики та допомогла нам у вирішенні низки складних завдань. Що для нас важливо у цій співпраці - це підтримка на кожному з етапів подачі, влучні поради та комплексний підхід. Ми продовжуємо співпрацю з компанією та зараз працюємо над новою грантовою заявкою. Тож, побажайте нам успіху!

Фото клієнта Андрій Бабула

Андрій Бабула

Співзасновник та CEO компанії "BIONERICA"

Як співвласник студії дизайну інтер'єрів, я хочу поділитися своїм позитивним досвідом співпраці з «ГрантSense», яка спеціалізується на наданні послуг з оформлення грантових заявок. Наше рішення звернутися за професійною підтримкою виявилося ключовим кроком у розвитку нашої студії. Спочатку ми були скептично налаштовані щодо можливості отримання гранту, але команда експертів з цієї компанії допомогла нам не лише знайти відповідні грантові програми, але й ретельно підготувати всі необхідні документи. Я без вагань рекомендуватиму ваші послуги іншим підприємцям, які шукають надійного партнера у сфері грантового фінансування.

Фото клієнта Андрій Фаль

Андрій Фаль

Співвласник студії дизайну інтер'єру "NUDE"

Я рекомендуватиму цю компанію як надійного партнера для підприємців, які шукають професійну підтримку у сфері грантового фінансування. Вони не лише допомогли нам розібратися зі складними вимогами до документації, але й внесли свої рекомендації та вдосконалення. Дякуємо за якісну комунікацію та підтримку на усіх етапах подачі.

Фото клієнта Анатолій Дністрянський

Анатолій Дністрянський

Власник та CEO компанії "Gazik"

Я щиро вдячний усій команді "ГрантSense" за їх підтримку та якісну допомогу у підготовці документів на грант з закупівлі обладнання для впровадження нових продуктів у нас в LA П'ЄЦ

Фото клієнта Віталій Сітка

Віталій Сітка

Партнер компанії "LA ПʼЄЦ"

Моя співпраця з ГрантSense залишила лише позитивні враження. Я без зволікання рекомендував їх своєму знайомому для успішної співпраці. Ми подавали заявку на грант від ЄРобота, все виконали швидко та професійно. Їхні експерти підготували нас до співбесіди, що дозволило нам отримати позитивну відповідь. Зараз я очікую на зарахування грантових коштів. У майбутньому планую масштабувати свій бізнес і знову звертатися до ГрантSense для отримання підтримки у подальших грантових проектах.

Фото клієнта Сергій Кочемировський

Сергій Кочемировський

Власник Приватного підприємства “Теплолюкс Одеса”

Я власник фермерського господарства і розвиваю бізнес усіма можливими шляхами, адже це не так просто у теперішній час. Самостійно вже подавався та вигравав гранти єРобота та один грант від Канадської спілки. Вирішив розпочати співпрацю з «ГрантSense», адже грант від USAID не є простим. Тут потрібно глибоко пірнути та зробити все правильно. У цьому мені допомогла грантрайтер Соломія, яка добре вивчила мій бізнес та допомогла розібратися у тонкощах. Щиро дякую за допомогу та співпрацю. Усе кваліфіковано та оперативно. Рекомендую!

Фото клієнта Олександр Масляний

Олександр Масляний

Власник фермерського господарства "Maslyanyi"

Я засновниця пекарні «Хлібний гурман» у Ворзелі. Ми випікаємо бездріжджовий хілб за старовинними литовськими технологіями. Подавалась на грант вперше і мені дуже сподобалась співпраця з ГрантSense. Швидко та оперативно, грантрайтер Софія все порадила та підготувала до співбесіди. Дякую, що допомогли отримати цей грант та допомагаєте українському бізнесу розвиватися та випікати смачні продукти без жодних домішок. Зараз планую подаватися на ще один грант для жіночого бізнесу з ГрантSense, разом сподіваюся збільшити об’єми виробництва та розвивати український бізнес.

Фото клієнта Тетяна Приходько

Тетяна Приходько

Засновниця та CEO "Хлібний гурман"

Хочу висловити вдячність компанії "ГрантSense" за їхній професіоналізм, комунікацію та скрупульозність у роботі. До того, як звернутися до цієї компанії, мені всі говорили: «оооо, щоб отримати грант, потрібно пройти всі кола пекла». Мої знайомі зверталися до багатьох компаній, де з них просто тягнули гроші, і все одно вони перепродавали документи кілька разів, а отримання гранту займало кілька місяців. Я отримав грант за кілька тижнів, причому більшу частину часу ми витратили на очікування комісії. Працівники дуже швидко та грамотно підготували бізнес-план, розповіли, що до чого. Оскільки зазвичай у мене багато справ і я не можу виходити на зв'язок вдень, консультант, який вів мою справу, виходила на зв'язок зі мною ввечері, щоб підготувати мене до співбесіди, яка в підсумку пройшла дуже легко. Ще раз хочу подякувати компанії "ГрантSense" за виконану ними роботу!

Фото клієнта Кирило Романов

Кирило Романов

Власник склініки стоматології "RK Dental"

Звертався до компанії "ГрантSense" для подання на грант від єРобота. Хочу відзначити, що все пройшло дуже швидко, я й не сподівався. Професіоналізм команди та їхній підхід до роботи залишили у мене тільки позитивні враження. За грантові кошти планую придбати станки. Я дуже задоволений результатом і рекомендую "ГрантSense" усім, хто шукає надійну підтримку у отриманні грантів.

Фото клієнта Микола Луньов

Микола Луньов

ФОП "Микола Віталійович Луньов"

З радістю ділюсь позитивним відгуком про співпрацю з компанією "ГрантSence", яка допомагала мені у заповненні грантової заявки для отримання коштів на власну справу. Від самого початку співпраці, грантрайтерка Соломія проявила високий рівень професіоналізму та відповідальності. Вона уважно вислухала мій запит, надала детальні консультації щодо процесу заповнення заявки та допомогла сформулювати найкращу стратегію для успішного отримання гранту. Всі документи були підготовлені вчасно та з дотриманням усіх необхідних вимог. Особливо хочу відзначити компетентність і готовність відповісти на будь-які питання, що виникали в процесі співпраці, та в будь-який час. Усі незрозумілі моменти Соломія пояснювала у письмовій формі або під час онлайн-дзвінків, як мені було зручно) Завдяки злагодженій роботі, моя заявка була схвалена, і я отримала фінансування для реалізації свого проекту. А саме, ми писали грант на отримання коштів для холодильного обладнання під роздрібні точки торгівлі морозивом. Рекомендую "ГрантSence" усім, хто шукає надійного партнера для підготовки грантових заявок. Їхня експертиза та підтримка є професійними, а співпраця супер комфортною.

Фото клієнта Анна Скробко

Анна Скробко

СОО Українське Бізнес-Братство

Наші сервіси

Супровід
 найвищих стандартів