Гранти для підтримки середніх та великих переробних підприємств
Опис гранту
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яку впроваджує компанія «Кімонікс Інтернешнл Інк.», оголошує прийом грантових заявок на реалізацію заходів, спрямованих на підтримку та розвиток українських переробних підприємств у таких галузях: виробництво упаковки та пакувальних матеріалів, харчова промисловість, машинобудування та металообробка, текстиль, продукти для відновлення та відбудови (будівельні матеріали, вікна, двері, металоконструкції, електротовари тощо).
Для кого
Гранти підтримуватимуть середні та великі підприємства з кількістю працівників понад 100 осіб та річним оборотом не менше 200 мільйонів гривень, діяльність яких сприяє розширенню існуючого виробництва, створенню нових інноваційних продуктів та модернізації виробництва, що призведе до створення нових робочих місць, збільшенню обсягу продажів як на внутрішньому, так і міжнародному ринках.
Географія
Вся Україна
Розмір гранту
Програма USAID КЕУ очікує надати орієнтовно 10 000 000 доларів США шляхом присудження орієнтовно до 30 грантів, сума яких орієнтовно становитиме від 150 000 доларів США до 500 000 доларів США, залежно від обсягу діяльності та остаточних домовленостей із Програмою USAID КЕУ. Очікується, що кожен грант в рамках цього запиту триватиме до десяти місяців. Програма КЕУ надаватиме пріоритет проектам, у яких ресурси USAID поєднуються із внесками грантоотримувачів, де внесок складає від 30 до 50% від загального бюджету.
Дедлайн
06.03.2024
Деталі
Діяльність, яка може бути підтримана в рамках цього ЗПЗ включає, але не обмежується, таким:
Закупівля обладнання та/або устаткування для покращення процесів/продукції/технологій, а також послуги монтажу, пов’язаних з придбанням обладнання. Монтажні послуги не можуть включати будь-які види будівельних або інфраструктурних робіт як це зазначено у Розділі IV.A.2. Перевага надаватиметься заявникам, які потребують обладнання, яке доступне на ринку України на момент закупівлі. Заявники повинні точно вказати у заявці кількість часу необхідного для закупівлі обладнання або устаткування. КЕУ залишає за собою право відхилити будь-яку заявку, якщо процес імпорту обладнання є довшим за чотири місяці. Діяльність, пов’язана зі запуском виробництва технологічно нового або вдосконаленого продукту за допомогою обладнання та устаткування, придбаного в рамках цього гранту. Підтримка діяльності сталих підприємств, які вже мають продуктову лінійку, тобто тих, які не є стартапами, що тільки починають свій шлях на ринку. Розробка прототипів інноваційного обладнання не може бути підтримана в рамках цього ЗПЗ. Діяльність, пов’язана зі виходом на нові ринки та/або розширенням існуючих.
Більше деталей за посиланням.
Поділитися
Готові зробити свій перший крок у світ грантів?
Зв'язатисяНаша команда експертів з грантів готова надати вам професійну підтримку на кожному етапі грантового процесу. Реалізуйте свої ідеї та досягайте своїх цілей разом з нами
Зв'язатисяІнші гранти
- ДО 11.11.2025
- Бізнес
- +1
- Стартапи
- 750 000 €
EIT FOOD гранти на розробку і впровадження харчових технологій
Фінансування в рамках цього Запиту доступне для всіх організацій з країн-членів Європейського Союзу (ЄС) та країн-асоційованих членів програми Horizon Europe, в тому числі України. Для підтримки створення консорціумів та подання заявок створена спеціальна онлайн-платформа спільноти EIT Food.
Докладніше - ДО 29.12.2024
- Бізнес
- 20 000 $
Mercy Corps допомога для малого та середнього бізнесу, що постраждав від війни
Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps спільно з партнерською організацією ГО ”Вест Юкрейн Діджитал” починає другу фазу Програми підтримки економічної стійкості України, яка допомагає відновити бізнес-діяльність та/або розширити малий та середній бізнес, що постраждав від війни.
Докладніше - ДО 31.12.2024
- Бізнес
- +3
- Стартапи
- єРобота
- Усі гранти
- 50 000 - 500 000 грн.
Грант на власну справу
Від 50 000 до 250 000 грн на створення або розвиток власного бізнесу. "Власна справа" мікрогранти розрахована на усіх, хто хоче почати чи розвивати свій малий або мікробізнес. Уряд додав до переліку отримувачів грантів виробників вин та підприємців, які працюють на території активних бойових дій. ДОЗВОЛЕНІ ВИТРАТИ: - Придбання обладнання або меблів хоч на всі кошти до 100% від суми гранту; - Оренда приміщення 25% від суми гранту; - Сировина, матеріали, товар, поголів’я 50% від суми гранту; - Реклама і маркетинг 10% від суми гранту; - Оренда та лізинг обладнання 50% від суми гранту. - Оренд водойми та купівля аквакультури для їх розведення НЕ ДОЗВОЛЕНІ ВИТРАТИ, Ви не можете витратити грант на: - Придбання приміщень; - Ремонтні роботи, підведення комунікацій; - Зарплати та податки; - Поточні витрати, окрім частково оренди та сировини, що дозволена за кошти гранту.
Докладніше
Відгуки клієнтів
Як власник та засновник я шукав фінансування для розвитку свого проекту, звернувся до компанії "ГрантSense" за допомогою в поданні грантової заявки. З перших днів співпраці "ГрантSense" продемонстрували високий рівень професіоналізму. Вони провели глибокий аналіз нашого проекту та потреб, що допомогло нам визначити найбільш відповідні грантові програми. Їх знання та досвід у сфері грантового фінансування були незамінними на кожному етапі підготовки заявки. Команда завжди була на зв'язку, готова відповісти на будь-які запитання та надати додаткову інформацію. Рекомендую!
Олексій Сідей
Власник агенції інтернет-маркетингу "WEDEX"
Хочу подякувати компанії "ГрантSense" за їх допомогу у здобутті грантового фінансування на обладнання для відкриття магазину. З самого початку нашої співпраці стало зрозуміло, що маю справу з професіоналами. Фахівці не тільки допомогли нам визначити найбільш підходящі грантові можливості, але й надали цінні поради щодо стратегії подання заявки. Завдяки зусиллям, ми не тільки отримали необхідне фінансування, але й значно підвищили нашу видимість у галузі. Я щиро рекомендую "ГрантSense" як надійного партнера у сфері грантового фінансування.
Олег Підлужний
Засновник та СЕО компанії "Sanpid"