“Інноваційні рішення у галузі кібербезпеки” USAID


Проект USAID “Кібербезпека критичної інфраструктури України”, що впроваджується компанією DAI Global LLC, запрошує до подання заявок для сприяння розробці та впровадженню інноваційних рішень у сфері кібербезпеки з метою стимулювання зростання ринку кібербезпеки. Таким чином, конкурс дає можливість партнерам пропонувати партнерські, стійкі, керовані партнерами та сталі рішення.
Для кого
Заявники повинні бути зареєстрованими українськими прибутковими, неприбутковими неурядовими організаціями (НУО), бізнес-асоціаціями, аналітичними центрами та/або приватними підприємствами, які офіційно зареєстровані, створені та визнані відповідними українськими державними органами і мають добру репутацію, а також відповідають усім чинним цивільним та податковим нормам України.
Цей конкурс публікується як публічне оголошення для того, щоб усі зацікавлені та відповідні організації мали справедливу можливість подавати заявки на фінансування. До прийнятних організацій можуть належати фонди, неурядові організації (НУО), приватні організації, афілійовані з державними академічними установами та міжнародними неурядовими організаціями, вищі навчальні заклади, приватні компанії або професійні асоціації. Будь ласка, зверніть увагу, що прибуткові організації, які бажають відмовитися від отримання прибутку, можуть подавати заявки, однак на них поширюються обмеження щодо витрат, які оплачуються в рамках грантів для прибуткових організацій. Для цілей прийнятності участь у витратах не є обов’язковою. Заявники заохочуються надавати ресурси з власних приватних або місцевих джерел для реалізації цієї програми, якщо це можливо.
Географія
Вся Україна
Розмір гранту
DAI планує надавати гранти на строк до одного року на постійній основі. Гранти надаються в доларах США (USD), але виплачуються в українських гривнях (UAH) за обмінним курсом Національного банку на дату платежу. Сума гранту, як правило, становить від 20 000 до 150 000 доларів США у гривневому еквіваленті. DAI планує присудити кілька грантів і може вирішити повністю профінансувати або частково профінансувати обрану заявку (заявки). Кількість заявок, які може подати заявник, не обмежена.
Дедлайн
29.09.2024
Деталі
Процес подання заявок складатиметься з одного етапу:
- Заявники подають аплікаційний пакет, що складається з Додатку А “Заявка”, Додатку В “Бюджет”, Додатку С “Заяви та запевнення”.
- Заявники повинні довести свою відповідність критеріям прийнятності.
- Оцінка заявок здійснюється на конкурсній основі.
Поділитися

Готові зробити свій перший крок у світ грантів?
Зв'язатисяНаша команда експертів з грантів готова надати вам професійну підтримку на кожному етапі грантового процесу. Реалізуйте свої ідеї та досягайте своїх цілей разом з нами
Зв'язатисяІнші гранти
ДО 04.05.2024
- Бізнес
- 500 000 ₴
Незламний бізнес. Гранти від Forbes Ukraine та PIN-UP
ДокладнішеДО 20.10.2024
- Бізнес
Гранти для цифрових технологічних стартапів OPEN INNOVATION FACTORY (EIT)
Прискорити зростання стартапу на ранній стадії розвитку в сфері високих технологій. Програма EIT Digital «Open Innovation Factory 2024» для підтримки, щоб упакувати технологію, знайти клієнтів та залучити інвестиції. Пріоритетні напрями · цифрові технології · цифрова промисловість · цифрові міста · цифрове благополуччя · цифрові фінанси Відібрані пропозиції отримають фінансову підтримку від EIT Digital та будуть інтегровані в загальноєвропейську екосистему, що складається з понад 350 партнерів з бізнесу та промисловості, наукових та академічних кіл, інвестицій та державного сектору.
ДокладнішеДО 04.12.2024
- Бізнес
- 3500 €
Грант на реєстрацію IP об'єктів малого та середнього бізнесу у ЄС від SME FUND
SME Fund 2024 – грантова програма, ініціатива Європейської комісії, що реалізується Відомством з інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO). Мета: підтримка потенціалу МСП, підвищення розуміння інтелектуальної власності як цінного нематеріального активу, усвідомлення необхідності якісно нового підходу до розвитку ІР культури й сприяння залученню європейських та українських МСП не лише до європейського, а й світового економічного ринку.
Докладніше
Відгуки клієнтів, які отримали грант
Я засновниця пекарні «Хлібний гурман» у Ворзелі. Ми випікаємо бездріжджовий хілб за старовинними литовськими технологіями. Подавалась на грант вперше і мені дуже сподобалась співпраця з ГрантSense. Швидко та оперативно, грантрайтер Софія все порадила та підготувала до співбесіди. Дякую, що допомогли отримати цей грант та допомагаєте українському бізнесу розвиватися та випікати смачні продукти без жодних домішок. Зараз планую подаватися на ще один грант для жіночого бізнесу з ГрантSense, разом сподіваюся збільшити об’єми виробництва та розвивати український бізнес.
Тетяна Приходько
Засновниця та CEO "Хлібний гурман"
Як власник та засновник я шукав фінансування для розвитку свого проекту, звернувся до компанії "ГрантSense" за допомогою в поданні грантової заявки. З перших днів співпраці "ГрантSense" продемонстрували високий рівень професіоналізму. Вони провели глибокий аналіз нашого проекту та потреб, що допомогло нам визначити найбільш відповідні грантові програми. Їх знання та досвід у сфері грантового фінансування були незамінними на кожному етапі підготовки заявки. Команда завжди була на зв'язку, готова відповісти на будь-які запитання та надати додаткову інформацію. Рекомендую!
Олексій Сідей
Власник агенції інтернет-маркетингу "WEDEX"