USAID АГРО для розвитку переробки сільськогосподарської продукції


Програма USAID АГРО надасть співфінансування для реалізації 15 проєктів для розвитку переробки сільськогосподарської продукції. Очікується, що реалізація проєктів буде спрямована на покращення та вдосконалення переробки в Україні сільськогосподарської продукції для імпортозаміщення, задоволення внутрішнього попиту. А також для збільшення обсягів експорту переробленої продукції, на створення сучасних хабів, інфраструктури індустріальних парків, розвиток ринку мороженої, сушеної, консервованої продукції, продуктів варіння та інших готових до вживання продуктів. Це дасть можливість залучити інвестиції у розвиток інфраструктури (такої як холодильні камери, обладнання для зберігання) та створити додаткові робочі місця.
В межах проєктів увага надаватиметься відновленню та посиленню переробних потужностей для виробництва продукції з доданою вартістю з такої сировини:
• овочі та коренеплоди;
• фрукти;
• ягоди;
• бобові;
• кукурудза на харчові продукти;
• зелень;
• м’ясо (окрім курятини);
• молоко;
• мед.
Для кого
Програма USAID АГРО заохочує заявки від українських недержавних підприємств/компаній, які мають досвід та є переробниками сільськогосподарської продукції, мають потенціал та наміри розвитку/збільшення обсягів виробництва продуктів переробки для забезпечення внутрішнього ринку та експорту. Також виконавці проєктів повинні бути готовими співінвестувати у його реалізацію не менше 50% від загального бюджету проєкту.
Географія
Вся Україна
Дедлайн
01.10.2024
Деталі
В межах даної ініціативи не підтримуються проєкти, спрямовані на переробку зернових, олійних, горіхових культур та грибів, на виготовлення алкогольних напоїв, а також на проєкти за якими, після переробки готовий продукт не змінить свій початковий код УКТЗЕД.
Реалізація проєктів передбачає досягнення таких результатів:
- Збільшення на 25% обсягів закупівлі та переробки сировини щонайменше протягом строку реалізації проєкту.
- Щонайменше 10 нових ММСП-партнерів постачальників сировини отримають надійні системні та довгострокові канали збуту за конкурентними цінами протягом першого року реалізації проєкту.
- Збільшення щонайменше на 25% продуктивності протягом періоду реалізації проєкту з подальшою динамікою росту в наступні роки.
- Розширення каналів та ринків збуту готової продукції переробки.
- Збільшення на 1500 тон (для меду – більше 200 тон) мінімального річного обсягу переробленої сировини
Поділитися

Готові зробити свій перший крок у світ грантів?
Зв'язатисяНаша команда експертів з грантів готова надати вам професійну підтримку на кожному етапі грантового процесу. Реалізуйте свої ідеї та досягайте своїх цілей разом з нами
Зв'язатисяІнші гранти
ДО 29.12.2025
- Переробка
- +2
- Бізнес
- Ваучери
Ваучери для переробних підприємств
Грант на ваучер на створення або розвиток переробних підприємств в харчовій галузі, виробництва меблів, будматеріалів, одягу, фурнітури, ліній металообробки, аграрної переробки, тощо.
ДокладнішеДО 11.11.2025
- Бізнес
- +1
- Стартапи
- 750 000 €
EIT FOOD гранти на розробку і впровадження харчових технологій
Фінансування в рамках цього Запиту доступне для всіх організацій з країн-членів Європейського Союзу (ЄС) та країн-асоційованих членів програми Horizon Europe, в тому числі України. Для підтримки створення консорціумів та подання заявок створена спеціальна онлайн-платформа спільноти EIT Food.
ДокладнішеДО 29.07.2024
- ІТ
- +1
- Бізнес
LARGE AI GRAND CHALLENGE
КОНКУРС РОЗРОБОК У СФЕРІ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ LARGE AI GRAND CHALLENGE Масштабні моделі ШІ відносяться до нового покоління систем ШІ загального призначення, які можуть адаптуватися до різних сфер і завдань без значної модифікації. Завдяки своїй адаптивності ці моделі мають величезний потенціал для революційних змін у різних галузях. Яскравими прикладами великомасштабних моделей ШІ є GPT-4 від OpenAI та LLaMA 2 від Meta. Для європейського суверенітету стратегічно важливо, щоб європейські компанії опанували цю сферу. Мета Large AI Grand Challenge полягає в тому, щоб сприяти розвитку великомасштабних моделей ШІ в Європі та істотно підвищити видимість європейської діяльності в цій галузі.
Докладніше
Відгуки клієнтів
З радістю ділюсь позитивним відгуком про співпрацю з компанією "ГрантSence", яка допомагала мені у заповненні грантової заявки для отримання коштів на власну справу. Від самого початку співпраці, грантрайтерка Соломія проявила високий рівень професіоналізму та відповідальності. Вона уважно вислухала мій запит, надала детальні консультації щодо процесу заповнення заявки та допомогла сформулювати найкращу стратегію для успішного отримання гранту. Всі документи були підготовлені вчасно та з дотриманням усіх необхідних вимог. Особливо хочу відзначити компетентність і готовність відповісти на будь-які питання, що виникали в процесі співпраці, та в будь-який час. Усі незрозумілі моменти Соломія пояснювала у письмовій формі або під час онлайн-дзвінків, як мені було зручно) Завдяки злагодженій роботі, моя заявка була схвалена, і я отримала фінансування для реалізації свого проекту. А саме, ми писали грант на отримання коштів для холодильного обладнання під роздрібні точки торгівлі морозивом. Рекомендую "ГрантSence" усім, хто шукає надійного партнера для підготовки грантових заявок. Їхня експертиза та підтримка є професійними, а співпраця супер комфортною.
Анна Скробко
СОО Українське Бізнес-Братство
Я щиро вдячний усій команді "ГрантSense" за їх підтримку та якісну допомогу у підготовці документів на грант з закупівлі обладнання для впровадження нових продуктів у нас в LA П'ЄЦ
Віталій Сітка
Партнер компанії "LA ПʼЄЦ"