Логотип компанії Грант СенсЗв'язатися

Ваучерна підтримка для ветеранів

Ваучерна підтримка для ветеранів
Лооготип компанії

У Львівській міській раді триває прийом заявок на конкурс з ваучерної підтримки ветеранів та їх рідних.

Для кого

Ваучерну підтримку для ветеранів та їх рідних можуть отримати ветерани/ветеранки або їх дружини/чоловіки, або один із батьків, якщо ветеран/нка не одружені, або один із неповнолітніх дітей, якщо вони зареєстровані у Львівській міській територіальній громаді.

Географія

Львів

Розмір гранту

Максимальна сума ветеранського ваучера - 300 тис. грн, але проєкт може додатково фінансуватися за рахунок інших джерел.

Дедлайн

30.12.2024

Деталі

Реалізація проєкту має бути спрямована на започаткування та розвиток власної справи, окрім здійснення діяльності у сфері грального бізнесу, виготовлення та торгівлі підакцизними товарами.

Спершу ветеран реалізує проєкт за свої кошти, а згодом йому відшкодовують їх на підставі підтверджуючих документів.

Після реалізації проєкту необхідно надати засвідчені копії договорів, акти виконаних робіт/наданих послуг, платіжні документи та чеки.

Ваучерна підтримка є одноразовою на сім’ю ветерана.

Поділитися

Decorate img
Background

Готові зробити свій перший крок у світ грантів?

Зв'язатися

Наша команда експертів з грантів готова надати вам професійну підтримку на кожному етапі грантового процесу. Реалізуйте свої ідеї та досягайте своїх цілей разом з нами

Зв'язатися

Інші гранти

Відгуки клієнтів

Що говорят наші клієнти, які отримали грант

Хочу подякувати компанії "ГрантSense" за їх допомогу у здобутті грантового фінансування на обладнання для відкриття магазину. З самого початку нашої співпраці стало зрозуміло, що маю справу з професіоналами. Фахівці не тільки допомогли нам визначити найбільш підходящі грантові можливості, але й надали цінні поради щодо стратегії подання заявки. Завдяки зусиллям, ми не тільки отримали необхідне фінансування, але й значно підвищили нашу видимість у галузі. Я щиро рекомендую "ГрантSense" як надійного партнера у сфері грантового фінансування.

Фото клієнта Олег Підлужний

Олег Підлужний

Засновник та СЕО компанії "Sanpid"

Моя співпраця з ГрантSense залишила лише позитивні враження. Я без зволікання рекомендував їх своєму знайомому для успішної співпраці. Ми подавали заявку на грант від ЄРобота, все виконали швидко та професійно. Їхні експерти підготували нас до співбесіди, що дозволило нам отримати позитивну відповідь. Зараз я очікую на зарахування грантових коштів. У майбутньому планую масштабувати свій бізнес і знову звертатися до ГрантSense для отримання підтримки у подальших грантових проектах.

Фото клієнта Сергій Кочемировський

Сергій Кочемировський

Власник Приватного підприємства “Теплолюкс Одеса”

Я рекомендуватиму цю компанію як надійного партнера для підприємців, які шукають професійну підтримку у сфері грантового фінансування. Вони не лише допомогли нам розібратися зі складними вимогами до документації, але й внесли свої рекомендації та вдосконалення. Дякуємо за якісну комунікацію та підтримку на усіх етапах подачі.

Фото клієнта Анатолій Дністрянський

Анатолій Дністрянський

Власник та CEO компанії "Gazik"