Логотип компанії Грант Сенс
2024-01-29

Гранти для розвитку жіночого бізнесу в Україні?

Гранти для розвитку жіночого бізнесу в Україні?

Жіночий бізнес в Україні стає все більш важливим сектором економіки, що сприяє гендерній рівності, економічній незалежності, а також професійному зростанню та лідерству жінок. Для підтримки та стимулювання цього напряму підприємництва існують різноманітні гранти для бізнесу 2024 та фонди, які надають фінансову підтримку та ресурси для розвитку жіночих підприємств.

Типи грантів та фондів

1. Державні програми.

Уряд України активно підтримує розвиток жіночого бізнесу через різноманітні грантові ініціативи, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності жіночих підприємств.

2. Різні міжнародні гранти 2024.

Ряд міжнародних фондів та організацій, таких як UN Women чи USAID, активно підтримують ініціативи з розвитку жіночого підприємництва в Україні.

3. Грантові програми громадських організацій.

Багато громадських організацій та фондів фокусуються на підтримку жінок-підприємниць через надання грантів та навчальних програм.

4. Бізнес-інкубатори та акселератори.

Деякі організації спеціалізуються на наданні грантової підтримки в поєднанні з менторством та навчанням. Види проектів та послуг, які можна розвивати Жіночий бізнес в Україні може охоплювати різноманітні галузі та види проектів та послуг. Це створює можливості для розвитку різноманітних ініціатив, які не тільки приносять користь самим підприємницям, але й сприяють розвитку суспільства.

Ось кілька ідей для проектів та послуг, які можна розвивати та на які можна отримати грант 2024:

1. Екологічно свідомі продукти:

• Виробництво та продаж еко-товарів. • Створення біорозкладних упаковок. • Проведення екологічних кампаній та освітніх заходів.

2. Технологічні інновації.

• Розробка мобільних додатків для розвитку різних галузей. • Виробництво технологічних гаджетів та аксесуарів. • Курси та тренінги з цифрових технологій для жінок.

3. Соціальна відповідальність.

• Створення проектів для вирішення соціальних проблем. • Організація благодійних заходів та зборів коштів. • Розвиток програми соціальної підтримки для жінок.

4. Мода та дизайн.

• Виробництво ексклюзивного одягу або аксесуарів. • Розвиток власного бренду в сфері моди. • Курси та майстер-класи з дизайну одягу.

5. Здоров'я та краса.

• Відкриття салону краси або фітнес-центру. • Розробка та продаж натуральної косметики. • Консультування з питань здоров'я та фітнесу для жінок.

6. Освіта та консультування.

• Ведення тренінгів та семінарів з розвитку особистості та бізнес-навичок. • Консультування з питань підприємницької діяльності. • Організація онлайн-курсів та вебінарів.

7. Туризм та гостинництво.

• Відкриття готелю або гостьового будинку. • Організація тематичних турів для жінок. • Розробка та продаж унікальних туристичних послуг. Ці ідеї становлять лише кілька можливих шляхів для жінок-підприємниць в Україні. Важливо розглядати написання грантових заявок, які будуть відповідати вашім інтересам та навичкам, а також потребам ринку, щоб створити проект чи послугу, яка буде високо цінуватися та приносити успіх.

Приклади актуальних грантових програм

1. Освітньо-грантова програма для жінок "Початок" від ДІЯ.БІЗНЕС.

Мета цього проекту полягає у сприянні розвитку жіночого підприємництва. Учасниці цієї ініціативи будуть надані освітньою, фінансовою, менторською та психологічною підтримкою для розширення або створення власного бізнесу.

2. Бренд L’Oréal Paris.

Отримує задоволення від міці та відваги жінок і встановлює собі завдання підтримки українських підприємниць, які, незважаючи на обставини, продовжують виявляти нові можливості для створення, відновлення або розширення свого бізнесу. Гранти надаються для початку або масштабування бізнесу. Програма передбачає отримання грантових коштів на суму до 650 тисяч гривень.

3. Програми від “ЕСТОНСЬКОЇ РАДИ У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ”.

Можна отримати до 180 тисяч євро. Подати заявку на участь у програмі можуть жінки, які втратили засоби для забезпечення своїх сімей через війну з певних областей України. Це приклади можливостей, які надають державні та міжнародні гранти для України 2024. Слідкуйте за актуальною інформацією від різних фондів та програм, щоб мати великі шанси на отримання безповоротних коштів на відкриття чи розвиток бізнесу в 2024 році.

Критерії та вимоги для отримання гранту

Мало розуміти, що таке гранти. Нижче ви побачите важливі моменті, які необхідно враховувати під час написання заявки: • Чітка стратегія та мета проекту. • Відповідність цілей проекту грантовій програмі. • Застосування принципів гендерної рівності. • Включення аспектів екологічної устійчивості. • Обґрунтованість та реалізованість бюджету. • Доцільність фінансової підтримки для початку чи масштабування бізнесу. • Дотримання стандартів безпеки та законодавчих вимог. • Відповідність грантової програми в зазначеному регіоні чи галузі. • Здатність проекту вирішувати конкретні соціальні чи економічні виклики. • Інноваційний підхід та оригінальність проектної ідеї.

Переваги участі в грантових програмах

Сучасні гранти для жінок 2024 в Україні має численні переваги, які важливі для успішного розвитку та стабільності підприємства. По-перше, отримання фінансової підтримки від грантових організацій дозволяє підприємницям фінансувати свої проекти, розширювати бізнес чи впроваджувати інноваційні ідеї без великого фінансового тягаря. Крім того, участь в грантових програмах відкриває додаткові можливості для мережевих зв'язків і співпраці. Підприємниці мають можливість збудувати контакти з іншими успішними підприємницями, експертами галузі та представниками грантових організацій. Ця мережа підтримки може стати цінним ресурсом для обміну ідеями, отримання порад та сприяння подальшому професійному зростанню та розвитку бізнесу. Участь у грантових програмах відкриває шлях до сталого успіху та сприяє створенню стійкої, конкурентоспроможної підприємницької діяльності.

Поділитися

Decorate img
Background

Готові зробити свій перший крок у світ грантів?

Зв'язатися

Наша команда експертів з грантів готова надати вам професійну підтримку на кожному етапі грантового процесу. Реалізуйте свої ідеї та досягайте своїх цілей разом з нами

Зв'язатися

Читайте також

Відгуки клієнтів

Що говорять наші клієнти, які отримали грант

Як співвласник студії дизайну інтер'єрів, я хочу поділитися своїм позитивним досвідом співпраці з «ГрантSense», яка спеціалізується на наданні послуг з оформлення грантових заявок. Наше рішення звернутися за професійною підтримкою виявилося ключовим кроком у розвитку нашої студії. Спочатку ми були скептично налаштовані щодо можливості отримання гранту, але команда експертів з цієї компанії допомогла нам не лише знайти відповідні грантові програми, але й ретельно підготувати всі необхідні документи. Я без вагань рекомендуватиму ваші послуги іншим підприємцям, які шукають надійного партнера у сфері грантового фінансування.

Фото клієнта Андрій Фаль

Андрій Фаль

Співвласник студії дизайну інтер'єру "NUDE"

Хочу подякувати компанії "ГрантSense" за їх допомогу у здобутті грантового фінансування на обладнання для відкриття магазину. З самого початку нашої співпраці стало зрозуміло, що маю справу з професіоналами. Фахівці не тільки допомогли нам визначити найбільш підходящі грантові можливості, але й надали цінні поради щодо стратегії подання заявки. Завдяки зусиллям, ми не тільки отримали необхідне фінансування, але й значно підвищили нашу видимість у галузі. Я щиро рекомендую "ГрантSense" як надійного партнера у сфері грантового фінансування.

Фото клієнта Олег Підлужний

Олег Підлужний

Засновник та СЕО компанії "Sanpid"

Я щиро вдячний усій команді "ГрантSense" за їх підтримку та якісну допомогу у підготовці документів на грант з закупівлі обладнання для впровадження нових продуктів у нас в LA П'ЄЦ

Фото клієнта Віталій Сітка

Віталій Сітка

Партнер компанії "LA ПʼЄЦ"