Логотип компанії Грант СенсЗв'язатися
2023-11-20

Де знайти гранти?

Де знайти гранти?

Виношуєте унікальну бізнес-ідею? Мрієте започаткувати освітні чи реабілітаційні курси, але не вистачає грошей для старту? Хочете не лише отримувати прибуток, а й бути корисним для суспільства? Гранти 2023 допоможуть запустити успішний стартап, вийти на новий рівень надання послуг, максимально зменшити фінансові ризики, розширити команду й збільшити клієнтуру.

Щоб отримати грантові кошти, докладно вивчіть обрану нішу, сформулюйте бізнес-стратегію й оберіть державну або міжнародну програму, що забезпечить ваші фінансові потреби.

Скористайтеся онлайн-ресурсами

Завдяки розвитку глобальної мережі, гранти в Україні стали доступні для всіх охочих. Ми живемо в часи, коли можливостей для самореалізації достатньо на кожному кроці. Були б бажання, наполегливість і основні навички написання грантів. Інтернет-майданчики – це найпростіший спосіб знайти фінансування для будь-якого проєкту. Не виходячи з дому й не встаючи з дивана ви можете відшукати:

Для цього лише потрібно зайти на офіційні веб сайти грантових організацій. Також рекомендуємо скористатися ресурсами, де постійно оновлюються чинні гранти від держави й міжнародних партнерів. Якщо Ви лише розпочинаєте підприємницьку діяльність, зверніть увагу на портал «єРобота».

Зверніться до організацій, що спеціалізуються на наданні грантів

Вам більше до вподоби живе спілкування? Зателефонуйте чи зайдіть в офіс, де займаються організацією грантових конкурсів. Так ви станете частиною вмотивованої спільноти, що допоможе виграти започаткований конкурс й виконати всі умови донора.

Сарафанне радіо також досі залишається досить дієвим інструментом. Ви можете почути про гранти під ключ від друзів, колег та інших знайомих. Використайте їхній досвід, щоб не повторювати чужих помилок і стукати лише в широко відчинені двері!

Якщо ви стали на цю стежку вперше, вам можуть знадобитися поради й консультації професіоналів. Щоб отримати якісний підбір грантів, що відповідатимуть саме вашим потребам, варто звернутися до спеціалістів команди «ГрантSense».

Безповоротні кошти фактично дарують. Нагорода вартує того, щоб докласти зусиль й попрацювати задля досягнення поставленої мети. Гранти на власну справу – це щасливий вхідний квиток у захопливий світ саморозвитку й нових звершень! Гранти для громадського сектору – ваш унікальний шанс змінити дійсність на краще!

Поділитися

Decorate img
Background

Готові зробити свій перший крок у світ грантів?

Зв'язатися

Наша команда експертів з грантів готова надати вам професійну підтримку на кожному етапі грантового процесу. Реалізуйте свої ідеї та досягайте своїх цілей разом з нами

Зв'язатися

Читайте також

Відгуки клієнтів

Що говорят наші клієнти, які отримали грант

Як власник та засновник я шукав фінансування для розвитку свого проекту, звернувся до компанії "ГрантSense" за допомогою в поданні грантової заявки. З перших днів співпраці "ГрантSense" продемонстрували високий рівень професіоналізму. Вони провели глибокий аналіз нашого проекту та потреб, що допомогло нам визначити найбільш відповідні грантові програми. Їх знання та досвід у сфері грантового фінансування були незамінними на кожному етапі підготовки заявки. Команда завжди була на зв'язку, готова відповісти на будь-які запитання та надати додаткову інформацію. Рекомендую!

Фото клієнта Олексій Сідей

Олексій Сідей

Власник агенції інтернет-маркетингу "WEDEX"

Хочу подякувати компанії "ГрантSense" за їх допомогу у здобутті грантового фінансування на обладнання для відкриття магазину. З самого початку нашої співпраці стало зрозуміло, що маю справу з професіоналами. Фахівці не тільки допомогли нам визначити найбільш підходящі грантові можливості, але й надали цінні поради щодо стратегії подання заявки. Завдяки зусиллям, ми не тільки отримали необхідне фінансування, але й значно підвищили нашу видимість у галузі. Я щиро рекомендую "ГрантSense" як надійного партнера у сфері грантового фінансування.

Фото клієнта Олег Підлужний

Олег Підлужний

Засновник та СЕО компанії "Sanpid"

Хочемо подякувати “ГрантSense” за допомогу в отриманні грантових коштів на виробничу лінію. Це компанія, яка бере на себе усі виклики та допомогла нам у вирішенні низки складних завдань. Що для нас важливо у цій співпраці - це підтримка на кожному з етапів подачі, влучні поради та комплексний підхід. Ми продовжуємо співпрацю з компанією та зараз працюємо над новою грантовою заявкою. Тож, побажайте нам успіху!

Фото клієнта Андрій Бабула

Андрій Бабула

Співзасновник та CEO компанії "BIONERICA"

Як співвласник студії дизайну інтер'єрів, я хочу поділитися своїм позитивним досвідом співпраці з «ГрантSense», яка спеціалізується на наданні послуг з оформлення грантових заявок. Наше рішення звернутися за професійною підтримкою виявилося ключовим кроком у розвитку нашої студії. Спочатку ми були скептично налаштовані щодо можливості отримання гранту, але команда експертів з цієї компанії допомогла нам не лише знайти відповідні грантові програми, але й ретельно підготувати всі необхідні документи. Я без вагань рекомендуватиму ваші послуги іншим підприємцям, які шукають надійного партнера у сфері грантового фінансування.

Фото клієнта Андрій Фаль

Андрій Фаль

Співвласник студії дизайну інтер'єру "NUDE"

Я рекомендуватиму цю компанію як надійного партнера для підприємців, які шукають професійну підтримку у сфері грантового фінансування. Вони не лише допомогли нам розібратися зі складними вимогами до документації, але й внесли свої рекомендації та вдосконалення. Дякуємо за якісну комунікацію та підтримку на усіх етапах подачі.

Фото клієнта Анатолій Дністрянський

Анатолій Дністрянський

Власник та CEO компанії "Gazik"

Я щиро вдячний усій команді "ГрантSense" за їх підтримку та якісну допомогу у підготовці документів на грант з закупівлі обладнання для впровадження нових продуктів у нас в LA П'ЄЦ

Фото клієнта Віталій Сітка

Віталій Сітка

Партнер компанії "LA ПʼЄЦ"