Логотип компанії Грант СенсЗв'язатися
2024-01-23

Грантові можливості для IТ-сектору

Грантові можливості для IТ-сектору

Які гранти можна отримати для розвитку інноваційного бізнесу в Україні? Грантові можливості для IТ-сектору.

Україна активно підтримує інноваційний розвиток свого бізнес-середовища, і одним з ключових інструментів для цього є гранти 2024 Україна для інноваційного бізнесу. ІТ-сектор, який є галуззю, що дуже активно розвивається та має великий потенціал, щоб отримати гранти 2024.

Що таке грантові кошти для IT сектору України?

Сучасні гранти для IT компаній України є видом безповоротної фінансової підтримки, наданої різними організаціями, урядовими агентствами або міжнародними фондами з метою сприяння розвитку та стимулювання інновацій у галузі інформаційних технологій. Міжнародні гранти для України 2024 призначені для підтримки різноманітних ініціатив, включаючи стартапи, науково-дослідницькі проекти, впровадження нових технологій та інші інноваційні ідеї в сфері IT. Актуальні гранти для IT сфери можуть допомогти компаніям та проектам у здійсненні досліджень і розробок, підвищенні конкурентоспроможності на ринку, а також вирішенні конкретних проблем чи викликів, що стоять перед галуззю. Грантові ініціативи можуть включати фінансування на освітні програми, технологічні ідеї, а також науково-дослідницькі проекти, спрямовані на розвиток нових технологій та підтримку інноваційного екосистеми в Україні. Грант – це великі можливості та підтримка.

Види грантових можливостей, доступних для ІТ-сектору в Україні

1. Гранти від державних органів.

Багато урядових органів та фондів укладають конкурси, які дозволяють отримати гранти для бізнесу 2024 для інноваційних проектів. Наприклад, Міністерство цифрової трансформації України, Державне агентство з питань електронного урядування, а також Державна служба сприяння інноваційному розвитку України.

2. Гранти від міжнародних організацій та фондів.

Багато міжнародних організацій, таких як usaid гранти 2024, Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський союз, та програми ООН, надають гранти для інноваційних проектів в Україні.

3. Акселератори.

Існує багато акселераторів, які пропонують фінансову підтримку, експертні консультації та доступ до мережі зв'язків для молодих технологічних компаній. Такі програми, як "UNIT.City Acceleration Program" чи "UVCA IT Innovation Challenge," можуть стати важливим джерелом грантової підтримки.

4. Інноваційні конкурси та фонди приватних компаній.

Багато приватних компаній, особливо ті, які активно зацікавлені в розвитку технологій, запускають власні грантові програми або конкурси для стартапів та інноваційних проектів.

5. Програми Європейського Союзу.

Україна бере участь у численних програмах ЄС, які спрямовані на розвиток інновацій. Програми, такі як Horizon Europe, Erasmus+, та Європейська програма із забезпечення стабільності та миру, можуть бути джерелом фінансової підтримки для інноваційних проектів у ІТ-секторі, пропонуючи міжнародні гранти 2024.

Можливість отримати юсейд гранти та інші програми може значно полегшити шлях до розвитку та впровадження інновацій у ІТ-секторі України. Важливо бути в курсі актуальних конкурсів, дотримуватися вимог та представляти якісний та перспективний інноваційний проект.

Актуальні грантови програми 2024 та інші можливості для IT-сектору України

1. ІТ-каталог Incredible Tech.

Українська IT-індустрія стрімко розцвітає і вже займає друге місце за обсягом експорту в Україні. Продукти та компанії з нашої країни успішно продаються по всьому світу, а деякі з них стали визнаними на глобальному рівні. Проте мало хто знає, звідки саме ці компанії чи хто стоїть за розробкою цих продуктів.

Саме тому на світ з'явився "Incredible Tech" – ефективний інструмент для популяризації української IT-індустрії за кордоном.

Цей інструмент призначений для привертання уваги до можливостей української IT, залучення інвестицій у галузь та підтримки існуючих IT-компаній у їхньому рості. "Incredible Tech" – це перелік видатних та перспективних українських IT-продуктів та компаній, розділених за промисловими секторами. Тут можна знайти як невеликі, але перспективні стартапи, так і великі технологічні гіганти, чиї продукти користуються популярністю серед мільйонів користувачів та компаній по всьому світі. Дізнатися більше про проект та взяти участь можна тут.

2. Гранти на поліпшення кібербезпеки державних установ та об’єктів критичної інфраструктури України.

CRDF Global, організація цивільних досліджень та розвитку США, є як незалежна неприбуткова установа, активно впроваджуючи принципи безпеки та стабільності у рамках міжнародних місій розвитку та глобальної допомоги. За підтримки Державного департаменту США, CRDF Global оголошує конкурс на отримання мікрогрантів для фінансування потреб у сфері поліпшення кібербезпеки державних установ та об'єктів критичної інфраструктури в Україні (CySIG). Цей грант 2024 призначений для вирішення актуальних та виникаючих викликів у галузі кібербезпеки. Натисніть для деталей.

3. Грант до 250 000 євро розробок у сфері штучного інтелекту LARGE AI GRAND CHALLENGE від AL-BOOST.

Large AI Grand Challenge – це ще один грант на власну справу 2024, призначений для відзначення новаторських стартапів і малих та середніх підприємств, що розробляють вражаючі стратегії та приймають на себе зобов'язання створити масштабні моделі штучного інтелекту (ШІ), що мають визначальне значення для конкурентної переваги Європи. Центральною метою Large AI Grand Challenge є відбір чотирьох проектів для створення інноваційних фундаментальних мовних моделей, які виходять за межі можливостей сучасних систем і вирішують різноманітні актуальні завдання. Проектування цих моделей передбачає необхідність високопродуктивних обчислень (HPC).

Учасники мають представити деталізований план свого проекту з розробки великомасштабної моделі штучного інтелекту «з нуля». Крім того, їм потрібно ретельно обґрунтувати актуальність обраної моделі, визначити необхідність використання високопродуктивних обчислень і продемонструвати навики своєї команди у створенні базових моделей з використанням систем високопродуктивних обчислень. Крім того, важливим є план використання обчислювального часу, з врахуванням конкретних параметрів цільових суперкомп'ютерів, таких як LUMI чи Leonardo. Детальніше

Умови отримання грантових коштів

Отримання грантів вимагає від заявників відповідності ряду загальних умов, які можуть варіюватися в залежності від джерела фінансування та конкретних програм грантів. Однак, деякі загальні вимоги залишаються стандартними для більшості грантових можливостей. Дуже важливе грамотне та уважне написання грантових заявок.

По-перше, важливо, щоб заявник розумів, що таке грант і відповідав критеріям, визначеним в грантовому оголошенні або програмі. Ці критерії можуть включати сферу діяльності, рівень інноваційності проекту, фінансовий стан заявника та інші аспекти.

По-друге, заявники повинні представити докладну та переконливу заявку, яка чітко визначає мету проекту, його цілі та очікувані результати. Детально розроблений бюджет, який відображає розподіл коштів для конкретних завдань та витрат, також є ключовим елементом успішної заявки.

Крім того, usaid гранти та інші програми можуть встановлювати вимоги до партнерства, співфінансування або внеску власних ресурсів заявника. Участь у конкурсах часто передбачає також ефективне взаємодію з експертами чи журі, можливо, шляхом представлення проекту або участі в інших формах відбору.

Загальні умови отримання грантів розробляються організаторами з метою забезпечення прозорості, ефективності та відповідності проектів вимогам фінансування. Інформацію щодо умов слід завчасно вивчати та ретельно враховувати при підготовці заявки.

Поділитися

Decorate img
Background

Готові зробити свій перший крок у світ грантів?

Зв'язатися

Наша команда експертів з грантів готова надати вам професійну підтримку на кожному етапі грантового процесу. Реалізуйте свої ідеї та досягайте своїх цілей разом з нами

Зв'язатися

Читайте також

Відгуки клієнтів

Що говорять наші клієнти, які отримали грант

Хочу подякувати компанії "ГрантSense" за їх допомогу у здобутті грантового фінансування на обладнання для відкриття магазину. З самого початку нашої співпраці стало зрозуміло, що маю справу з професіоналами. Фахівці не тільки допомогли нам визначити найбільш підходящі грантові можливості, але й надали цінні поради щодо стратегії подання заявки. Завдяки зусиллям, ми не тільки отримали необхідне фінансування, але й значно підвищили нашу видимість у галузі. Я щиро рекомендую "ГрантSense" як надійного партнера у сфері грантового фінансування.

Фото клієнта Олег Підлужний

Олег Підлужний

Засновник та СЕО компанії "Sanpid"

Як співвласник студії дизайну інтер'єрів, я хочу поділитися своїм позитивним досвідом співпраці з «ГрантSense», яка спеціалізується на наданні послуг з оформлення грантових заявок. Наше рішення звернутися за професійною підтримкою виявилося ключовим кроком у розвитку нашої студії. Спочатку ми були скептично налаштовані щодо можливості отримання гранту, але команда експертів з цієї компанії допомогла нам не лише знайти відповідні грантові програми, але й ретельно підготувати всі необхідні документи. Я без вагань рекомендуватиму ваші послуги іншим підприємцям, які шукають надійного партнера у сфері грантового фінансування.

Фото клієнта Андрій Фаль

Андрій Фаль

Співвласник студії дизайну інтер'єру "NUDE"

Я щиро вдячний усій команді "ГрантSense" за їх підтримку та якісну допомогу у підготовці документів на грант з закупівлі обладнання для впровадження нових продуктів у нас в LA П'ЄЦ

Фото клієнта Віталій Сітка

Віталій Сітка

Партнер компанії "LA ПʼЄЦ"