Логотип компанії Грант Сенс
2024-07-08

Найкращі міжнародні грантові програми для стартапів 2024

Найкращі міжнародні грантові програми для стартапів 2024

У світі, що постійно розвивається, де інновації та підприємництво стають рушійною силою прогресу, грантові програми відіграють все більш важливу роль у підтримці та стимулюванні стартапів. Ці програми надають фінансову та менторську підтримку, необхідну для втілення в життя нових ідей та перетворення їх на успішні бізнеси.

Грантова програма підтримки від Western NIS Enterprise Fund

Отримання гранту може допомогти вам покрити витрати, пов'язані з розвитком вашого проекту, такі як дослідження та розробки, маркетинг, оренда та заробітна плата.

1. Мета: Підтримка та розвиток інноваційних технологічних проектів в Україні.

 1. Бюджет: $2,5 млн USD.
 2. Доступні гранти: • До $25 000 USD для проектів на стадії Pre-seed. • До $50 000 USD для проектів на стадії Seed.
 3. Дедлайн: 31 грудня 2025 року.
 4. Хто може брати участь: Українські технологічні компанії на ранніх стадіях розвитку.
 5. Обов'язкові умови: • Інноваційний та життєздатний технологічний проект. • Чіткий план розвитку та комерціалізації. • Досвідчена та мотивована команда.
 6. Переваги: • Фінансова підтримка для розвитку вашого проекту. • Менторська підтримка від досвідчених фахівців. • Можливість розширити свою мережу та знайти нових партнерів. • Підвищення впізнаваності вашого бренду та довіри до нього. Грантові кошти від WNISEF – це чудова можливість для українських технологічних стартапів отримати фінансування та підтримку, необхідну для їхнього розвитку. Заохочуємо вас ознайомитися з програмою та подати заявку разом з досвідченими спеціалістами, якщо ви вважаєте, що ваш проект відповідає її критеріям.

Грант від фонд підтримки винаходів України

Гранти надаються лише на реалізацію результатів інтелектуальної діяльності, які мають високий рівень новизни та практичної цінності. Проекти повинні мати чіткий план реалізації та потенціал для комерційного успіху. Заявники повинні продемонструвати наявність ресурсів та досвіду, необхідних для реалізації проекту.

 1. Цільова аудиторія: Фізичні та юридичні особи, які володіють результатами інтелектуальної діяльності, що можуть бути використані для створення нових продуктів, технологій, методів виробництва.
 2. Мета: Сприяти впровадженню винаходів, корисних моделей, промислових зразків, ноу-хау та інших результатів інтелектуальної діяльності в Україні.
 3. Бюджет: 150 млн грн.
 4. Розмір гранту: До 5 млн грн.
 5. Крайній термін подання заявки: 20.11.2024.
 6. Переваги: • Фінансування для реалізації вашого винаходу. • Можливість комерціалізувати ваш продукт або технологію. • Допомога у захисті вашої інтелектуальної власності. • Підвищення конкурентоспроможності вашого бізнесу. Гранти ФПВУ можуть стати цінним джерелом фінансування для українських винахідників та інноваторів.

Фонд підтримки стартапів GOOGLE FOR STARTUPS UKRAINE SUPPORT FUND (друга хвиля)

Фонд підтримки стартапів Google for Startups Ukraine Support Fund має на меті допомогти українським стартапам зберегти та розвинути свій бізнес, зміцнити свою спільноту та створити основу для післявоєнного економічного відновлення. Програму засновано компанією Google, а цільова аудиторія охоплює українські стартапи на будь-якій стадії розвитку. Бюджет програми складає $10 млн USD, з максимальним розміром гранту до $100 000 USD. Крайній термін подання заявки - 31 липня 2024 року. Учасники отримують фінансування без передачі частини своєї компанії Google, що є значною перевагою. Вони також матимуть доступ до наставників, експертів та ресурсів Google, що сприятиме їхньому розвитку. Крім того, цей грант для бізнесу надає можливість спілкуватися з іншими українськими стартапами, що допоможе зміцнити їхню спільноту. Підвищення видимості бренду та довіра до нього - ще один значущий аспект цієї програми. Пріоритет надаватиметься компаніям, які використовують штучний інтелект та мають соціальну місію. Важливо, щоб вони перебували на стадії пост-MVP, тобто мали продукт на ринку, провели пілотні проекти або вже отримували перші доходи.

Конкурс розробок у сфері штучного інтелекту LARGE AI GRAND CHALLENGE

Світ штучного інтелекту (ШІ) стрімко розвивається, і на чолі цієї гонки стоять масштабні моделі ШІ. Ці потужні системи, здатні до гнучкого навчання та адаптації до різноманітних завдань, мають потенціал кардинально змінити цілі галузі. Європейські компанії не повинні залишатися осторонь цієї революції. Саме тому було створено Large AI Grand Challenge – амбітну ініціативу з призовим фондом 1 мільйон євро. Мета конкурсу – стимулювати розробку передових моделей ШІ в Європі та підкреслити лідерські позиції європейських дослідників у цій сфері. Large AI Grand Challenge відкритий для інноваційних стартапів та малих і середніх підприємств (МСП), які прагнуть розробити амбітні й проривні ШІ-моделі, що дадуть Європі конкурентну перевагу. Журі конкурсу шукає заявки на грант, які:

 1. Ґрунтуються на існуючих великих мовних моделях, але пропонують суттєві інноваційні вдосконалення або розробку нових моделей, що усувають їхні обмеження.
 2. Чітко описують план використання високопродуктивних обчислювальних потужностей.
 3. Мають чітко визначений план реалізації та комерціалізації. Переможці конкурсу отримають не лише фінансову підтримку, але й доступ до експертної допомоги та менторства з боку провідних фахівців у галузі ШІ. Якщо ви вважаєте, що ваша команда має потенціал створити революційну ШІ-модель, яка змінить світ, не втрачайте час. Зареєструйтеся на Large AI Grand Challenge вже сьогодні і зробіть свій внесок у майбутнє Європи. Не втрачайте можливість – приймайте участь у грантових заявках Участь у грантових програмах – це не просто можливість отримати фінансову підтримку, а й шанс вивести свій стартап на новий рівень. Грантові заявки відкривають двері до нових знань, контактів та ресурсів, які можуть стати вирішальними для успішного розвитку вашого бізнесу.

Не втрачайте можливість скористатися підтримкою, яку пропонують різні міжнародні ініціативи. Ці програми створені для того, щоб допомогти вам подолати труднощі, зміцнити свої позиції на ринку та зробити ваш внесок у економічне відновлення та інноваційний розвиток.

Пам’ятайте, що подання заявки на грант – це вже крок до успіху. Навіть якщо ви не станете переможцем цього разу, ви отримаєте безцінний досвід, який допоможе вам у майбутньому. Відточуючи свої навички та покращуючи свої пропозиції, ви збільшуєте свої шанси на успіх у подальших конкурсах. Тож не втрачайте часу. Перевірте умови та вимоги грантових програм, підготуйте свої заявки та подайте їх вчасно. Ваш стартап заслуговує на підтримку, і саме зараз час діяти. Приймайте участь у грантових заявках і використовуйте ці можливості на повну.

Поділитися

Decorate img
Background

Готові зробити свій перший крок у світ грантів?

Зв'язатися

Наша команда експертів з грантів готова надати вам професійну підтримку на кожному етапі грантового процесу. Реалізуйте свої ідеї та досягайте своїх цілей разом з нами

Зв'язатися

Читайте також

Відгуки клієнтів

Як співвласник студії дизайну інтер'єрів, я хочу поділитися своїм позитивним досвідом співпраці з «ГрантSense», яка спеціалізується на наданні послуг з оформлення грантових заявок. Наше рішення звернутися за професійною підтримкою виявилося ключовим кроком у розвитку нашої студії. Спочатку ми були скептично налаштовані щодо можливості отримання гранту, але команда експертів з цієї компанії допомогла нам не лише знайти відповідні грантові програми, але й ретельно підготувати всі необхідні документи. Я без вагань рекомендуватиму ваші послуги іншим підприємцям, які шукають надійного партнера у сфері грантового фінансування.

Фото клієнта Андрій Фаль

Андрій Фаль

Співвласник студії дизайну інтер'єру "NUDE"

Хочу висловити вдячність компанії "ГрантSense" за їхній професіоналізм, комунікацію та скрупульозність у роботі. До того, як звернутися до цієї компанії, мені всі говорили: «оооо, щоб отримати грант, потрібно пройти всі кола пекла». Мої знайомі зверталися до багатьох компаній, де з них просто тягнули гроші, і все одно вони перепродавали документи кілька разів, а отримання гранту займало кілька місяців. Я отримав грант за кілька тижнів, причому більшу частину часу ми витратили на очікування комісії. Працівники дуже швидко та грамотно підготували бізнес-план, розповіли, що до чого. Оскільки зазвичай у мене багато справ і я не можу виходити на зв'язок вдень, консультант, який вів мою справу, виходила на зв'язок зі мною ввечері, щоб підготувати мене до співбесіди, яка в підсумку пройшла дуже легко. Ще раз хочу подякувати компанії "ГрантSense" за виконану ними роботу!

Фото клієнта Кирило Романов

Кирило Романов

Власник склініки стоматології "RK Dental"

Моя співпраця з ГрантSense залишила лише позитивні враження. Я без зволікання рекомендував їх своєму знайомому для успішної співпраці. Ми подавали заявку на грант від ЄРобота, все виконали швидко та професійно. Їхні експерти підготували нас до співбесіди, що дозволило нам отримати позитивну відповідь. Зараз я очікую на зарахування грантових коштів. У майбутньому планую масштабувати свій бізнес і знову звертатися до ГрантSense для отримання підтримки у подальших грантових проектах.

Фото клієнта Сергій Кочемировський

Сергій Кочемировський

Власник Приватного підприємства “Теплолюкс Одеса”