Логотип компанії Грант СенсЗв'язатися
2024-06-05

Ваучери та гранти. Підтримка від ЛМР

Ваучери та гранти. Підтримка від ЛМР

Львівська міська рада пропонує низку програм підтримки для малого та середнього бізнесу, а також для жителів міста. Ці програми включають ваучери та гранти, які можуть бути використані для різноманітних цілей, таких як створення нового бізнесу, розширення існуючого, модернізація обладнання, енергозбереження та інші.

Що таке ваучери?

Ваучери – це цільова фінансова допомога, яка надається у вигляді відшкодування витрат на певні товари або послуги. Допомога надається суб'єктам підприємницької діяльності (СПД), які можуть бути як юридичними особами, так і фізичними особами-підприємцями (ФОП).

У Львові діє 13 програм ваучерної підтримки, які охоплюють такі сфери:

1. Створення та розвиток бізнесу:

• Ваучер для ветеранів та членів їх сімей. • Інвестиційний на проекти подвійного призначення. • Компенсаційний. • На релокацію.

2. Енергозбереження та енергоефективність:

• На енергозбереження. • На енергозабезпечення.

3. Інші:

• На доступність. • На маркетинг та просування. • На навчання. • На консалтинг. • На патентування. • На сертифікацію. Сума грантової програми може сягати 1 мільйона гривень, залежно від програми

Основні види ваучерів, які найчастіші обирають люди та бізнес

Львівський протез

Основна вимога — наявність можливостей для проектування та виробничих потужностей, необхідних для виготовлення засобів протезування за замовленням протезних майстерень. Допомога може бути спрямована на наступні напрямки:

 1. Проектування виробів та виготовлення прототипів: виробництво як повних протезів, так і окремих деталей або складових елементів.
 2. Витрати на обладнання та розробку тестових зразків:
 3. Витрати на сертифікацію та отримання дозвільних документів: Ця грантова допомога спрямована на підтримку підприємців у сфері протезування, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для розробки, виготовлення та сертифікації високоякісних протезних засобів.

Інвестиційний ваучер на БПЛА

Основна умова — бути винахідниками, розробниками або виробниками безпілотних літальних апаратів та комплексів (БПЛА/БПЛК), які успішно пройшли кваліфікаційний відбір. Допомога надається для покриття витрат, пов'язаних з виробництвом та безкоштовною передачею безпілотних літальних апаратів та комплексів (БПЛА/БПЛК) військовим частинам (ВЧ) або благодійним фондам. На енергозбереження Діяльність повинна бути пов'язана з виробництвом або наданням послуг, але не з виробництвом та реалізацією підакцизних товарів або гральним бізнесом. Грантова програма може бути надана для реалізації як м'яких (документальних), так і твердих (інфраструктурних) заходів. Інвестиційний ваучер Допомогу можуть отримати підприємства, які відповідають наступним критеріям: • Виробляють продукцію або надають послуги. • Мають середню чисельність працюючих не менше 10 осіб. На що можна отримати допомогу: • Придбання: • Обладнання. • Сировини та комплектуючих. • Будівельних матеріалів. • Технологічні та спеціалізовані транспортні засоби. • Ліцензійне програмне забезпечення. • Відшкодування витрат підрядним організаціям за надання послуг, якщо такі є складовими виробничого процесу. • Придбання/оренда/ремонт нерухомого майна, що використовується в господарській діяльності.

Маркетингові ваучери на розвиток

Діяльність юридичних осіб та ФОП не повинна бути пов'язана з виробництвом та реалізацією підакцизних товарів та гральним бізнесом Отримати грантову підтримку можна на:

 1. Створення, оновлення та адміністрування веб-сайтів: зміцніть свою онлайн-присутність за допомогою сучасного та функціонального веб-сайту, який приверне увагу нових клієнтів та розширить ваші ринки.
 2. Брендинг та просування продукції: розробіть чітку візуальну ідентичність та ефективну стратегію просування, щоб виділитися на конкурентному ринку та завоювати серця клієнтів.
 3. Дослідження та розробки: підвищіть економічну ефективність та конкурентоспроможність вашого бізнесу завдяки інноваційним дослідженням та розробкам, які відкриють нові можливості.
 4. Сертифікація продукції/процесів: здобудьте довіру клієнтів та підтвердіть якість своїх продуктів та послуг за допомогою авторитетних сертифікатів.
 5. Створення та адміністрування онлайн-магазинів: відкрийте нові канали продажів та розширьте доступ до вашої продукції за допомогою зручного та сучасного онлайн-магазину.

На відновлення

Хто може податися: підприємства, що постраждали від ракетних обстрілів внаслідок війни в Україні. На що можна витратити грантові кошти: Грантові кошти можна спрямувати на відновлення, ремонт та реконструкцію знищеного або пошкодженого нерухомого майна. Це включає закупівлю будівельних матеріалів, оплату будівельних та ремонтних робіт і послуг, а також придбання, заміну чи ремонт знищеного обладнання. Окрім цього, кошти можуть бути використані на закупівлю сировини та матеріалів для ведення господарської діяльності. Також грантові кошти можна витратити на інші необхідні для господарської діяльності витрати. Сюди входить оренда приміщень, виплата заробітної плати працівникам, оплата комунальних послуг та маркетингові витрати. Рекомендації для охочих отримати ці ваучери

Якщо ви плануєте подаватися на отримання ваучерів, ось декілька рекомендацій, які допоможуть вам підготувати успішну заявку:

 1. Переконайтеся, що ваша юридична особа або ФОП зареєстровані на території Львівської міської територіальної громади. Ваша діяльність не повинна бути пов'язана з виробництвом та реалізацією підакцизних товарів або гральним бізнесом.
 2. Зберіть усі необхідні документи, що підтверджують вашу господарську діяльність, а також документи на об'єкти, які потребують відновлення або ремонту. Підготуйте кошториси на будівельні матеріали, обладнання та інші необхідні витрати.
 3. Чітко визначте, на які саме цілі ви плануєте витратити грантові кошти. Розробіть план, що включає закупівлю будівельних матеріалів, оплату будівельних та ремонтних робіт, заміну або ремонт обладнання, а також закупівлю сировини та матеріалів для господарської діяльності.
 4. Опишіть поточний стан вашого бізнесу та як грантові кошти допоможуть вам відновити або покращити вашу діяльність. Включіть прогноз очікуваних результатів після реалізації заходів, фінансованих за допомогою грантових коштів.
 5. Врахуйте витрати на оренду приміщень, виплату заробітної плати працівникам, оплату комунальних послуг та маркетингові витрати. Поясніть, як ці витрати сприятимуть стабільності та розвитку вашої господарської діяльності.
 6. Перевірте дедлайни подачі заявок та забезпечте своєчасне подання всіх документів. Врахуйте можливий час на підготовку та узгодження необхідних документів.
 7. Зверніться до консультантів або експертів у сфері грантової підтримки, щоб отримати додаткові поради та перевірити вашу заявку перед поданням.
 8. Розгляньте варіант кооперації з іншими підприємцями або організаціями для подачі спільних проектів, що можуть мати більші шанси на отримання фінансування. Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете підготувати якісну заявку, яка підвищить ваші шанси на отримання ваучерів для підтримки вашого бізнесу.

Більше про усі ваучери тут

Поділитися

Decorate img
Background

Готові зробити свій перший крок у світ грантів?

Зв'язатися

Наша команда експертів з грантів готова надати вам професійну підтримку на кожному етапі грантового процесу. Реалізуйте свої ідеї та досягайте своїх цілей разом з нами

Зв'язатися

Читайте також

Відгуки клієнтів

Я власник фермерського господарства і розвиваю бізнес усіма можливими шляхами, адже це не так просто у теперішній час. Самостійно вже подавався та вигравав гранти єРобота та один грант від Канадської спілки. Вирішив розпочати співпрацю з «ГрантSense», адже грант від USAID не є простим. Тут потрібно глибоко пірнути та зробити все правильно. У цьому мені допомогла грантрайтер Соломія, яка добре вивчила мій бізнес та допомогла розібратися у тонкощах. Щиро дякую за допомогу та співпрацю. Усе кваліфіковано та оперативно. Рекомендую!

Фото клієнта Олександр Масляний

Олександр Масляний

Власник фермерського господарства "Maslyanyi"

Моя співпраця з ГрантSense залишила лише позитивні враження. Я без зволікання рекомендував їх своєму знайомому для успішної співпраці. Ми подавали заявку на грант від ЄРобота, все виконали швидко та професійно. Їхні експерти підготували нас до співбесіди, що дозволило нам отримати позитивну відповідь. Зараз я очікую на зарахування грантових коштів. У майбутньому планую масштабувати свій бізнес і знову звертатися до ГрантSense для отримання підтримки у подальших грантових проектах.

Фото клієнта Сергій Кочемировський

Сергій Кочемировський

Власник Приватного підприємства “Теплолюкс Одеса”

Я щиро вдячний усій команді "ГрантSense" за їх підтримку та якісну допомогу у підготовці документів на грант з закупівлі обладнання для впровадження нових продуктів у нас в LA П'ЄЦ

Фото клієнта Віталій Сітка

Віталій Сітка

Партнер компанії "LA ПʼЄЦ"