Грантова програма від УФС та WNISEF


Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) протягом наступних двох років вкладе $2,5 млн у підтримку молодих українських технологічних компаній у партнерстві з Українським фондом стартапів (УФС).
Для кого
Програма розрахована на «цивільні» стартапи, до неї не потрапляють виробники продукції військового призначення, а також проєкти, профінансовані defence-кластером BRAVE1 та ініціативою «Seeds of Bravery» від Європейської інноваційної ради. Для учасників існує низка інших обмежень. Отримати грант зможуть стартапи з річним доходом не більш ніж $0,5 млн. Загальна сума отриманих раніше інвестицій, грантів, державної допомоги також не має перевищувати $0,5 млн. Учасники відбору не мають фізично перебувати або вести бізнес на тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях України.
Географія
Вся Україна
Розмір гранту
48 проєктів на стадії pre-seed матимуть змогу отримати гранти до $25 000, ще 26 компаній на стадії seed – до $50 000.
Дедлайн
29.12.2025
Деталі
Український фонд стартапів запущений у 2019 році, наразі він підпорядковується Міністерству цифрової трансформації України і все ще є одним із найактивніших ангельських інвесторів. До липня 2023-го УФС видав $8,2 млн грантів 352 командам, левову частку з них – у рамках грантової програми на $25 000-50 000 грн, що фінансувалася з держбюджету. Однак після 24 лютого фонд перейшов на «військові рейки» і де-факто заморозив фінансову підтримку «цивільних розробок». З літа 2023 року активною була лише програма грантів до $35 000 на defence-проєкти, відновлення й проєкти подвійного призначення. WNISEF – регіональний фонд прямих інвестицій на $285 млн для України та Молдови, що фінансується урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Із 2017-го WNISEF має в Україні власний «венчурний підрозділ» – фонд u.ventures, що вкладає чеки до $1 млн у технологічні стартапи на ранніх стадіях (від pre-seed до раунду А). На кінець листопада 2023 року u.ventures інвестував понад $7,5 млн у 23 українські та молдовські стартапи.
Поділитися

Готові зробити свій перший крок у світ грантів?
Зв'язатисяНаша команда експертів з грантів готова надати вам професійну підтримку на кожному етапі грантового процесу. Реалізуйте свої ідеї та досягайте своїх цілей разом з нами
Зв'язатисяІнші гранти
ДО 11.11.2025
- Бізнес
- +1
- Стартапи
- 750 000 €
EIT FOOD гранти на розробку і впровадження харчових технологій
Фінансування в рамках цього Запиту доступне для всіх організацій з країн-членів Європейського Союзу (ЄС) та країн-асоційованих членів програми Horizon Europe, в тому числі України. Для підтримки створення консорціумів та подання заявок створена спеціальна онлайн-платформа спільноти EIT Food.
ДокладнішеДО 31.12.2024
- Бізнес
- +3
- Стартапи
- єРобота
- Усі гранти
- 50 000 - 500 000 грн.
Грант на власну справу
Від 50 000 до 250 000 грн на створення або розвиток власного бізнесу. "Власна справа" мікрогранти розрахована на усіх, хто хоче почати чи розвивати свій малий або мікробізнес. Уряд додав до переліку отримувачів грантів виробників вин та підприємців, які працюють на території активних бойових дій. ДОЗВОЛЕНІ ВИТРАТИ: - Придбання обладнання або меблів хоч на всі кошти до 100% від суми гранту; - Оренда приміщення 25% від суми гранту; - Сировина, матеріали, товар, поголів’я 50% від суми гранту; - Реклама і маркетинг 10% від суми гранту; - Оренда та лізинг обладнання 50% від суми гранту. - Оренд водойми та купівля аквакультури для їх розведення НЕ ДОЗВОЛЕНІ ВИТРАТИ, Ви не можете витратити грант на: - Придбання приміщень; - Ремонтні роботи, підведення комунікацій; - Зарплати та податки; - Поточні витрати, окрім частково оренди та сировини, що дозволена за кошти гранту.
ДокладнішеДО 28.12.2024
- Бізнес
- +3
- Агробізнес
- Для жінок
- Гарячі пропозиції
- 93 329 $
Гранти на підтримку розвитку підприємництва від Norad
Посольство України в Королівстві Норвегії за підтримки Дирекції зі співробітництва у сфері розвитку (Norad) у межах «Програми Нансена для України» оголошують про початок прийому проєктних заявок на грантову програму з розвитку підприємництва в Україні. Ініціатива спрямована на підтримку перспективних для інвестування проєктів у сферах енергетики, інфраструктури та продовольчої безпеки, які сприятимуть перетворенню економіки України з експортера первинної сировини на потужного виробника готової продукції з високою доданою вартістю. Загальний бюджет грантового конкурсу становить 30 000 000 норвезьких крон (близько 2,73 млн доларів США) у 2024 році.
Докладніше
Відгуки клієнтів
Як власник та засновник я шукав фінансування для розвитку свого проекту, звернувся до компанії "ГрантSense" за допомогою в поданні грантової заявки. З перших днів співпраці "ГрантSense" продемонстрували високий рівень професіоналізму. Вони провели глибокий аналіз нашого проекту та потреб, що допомогло нам визначити найбільш відповідні грантові програми. Їх знання та досвід у сфері грантового фінансування були незамінними на кожному етапі підготовки заявки. Команда завжди була на зв'язку, готова відповісти на будь-які запитання та надати додаткову інформацію. Рекомендую!
Олексій Сідей
Власник агенції інтернет-маркетингу "WEDEX"
Хочу подякувати компанії "ГрантSense" за їх допомогу у здобутті грантового фінансування на обладнання для відкриття магазину. З самого початку нашої співпраці стало зрозуміло, що маю справу з професіоналами. Фахівці не тільки допомогли нам визначити найбільш підходящі грантові можливості, але й надали цінні поради щодо стратегії подання заявки. Завдяки зусиллям, ми не тільки отримали необхідне фінансування, але й значно підвищили нашу видимість у галузі. Я щиро рекомендую "ГрантSense" як надійного партнера у сфері грантового фінансування.
Олег Підлужний
Засновник та СЕО компанії "Sanpid"