Логотип компанії Грант СенсЗв'язатися

Грант на переробне підприємство

Грант на переробне підприємство
Лооготип компанії

Опис гранту

Цілі можна витратити грант? На витрати, пов'язані з:

  • придбанням основних засобів виробництва (верстати, технологічне обладнання);
  • введенням в експлуатацію верстатів, технологічного обладнання;
  • доставкою придбаних верстатів, технологічного обладнання.

У разі отримання гранту ви маєте:

  • створити від 25 робочих місць
  • здійснювати діяльність не менше 3 років
  • сплачувати податки в бюджет, зокрема, за працевлаштування робітників

Для кого

Майбутні підприємці, діючі ФОП або юридичні особи: – які не перебувають і не провадять господарську діяльність на тимчасово окупованій території України; – які не провадять господарську діяльність на території росії; – які не перебувають під санкціями; – щодо яких не порушено справи про банкрутство; – щодо яких відсутнє рішення суду про притягнення до кримінальної відповідальності за корупцію; – які не мають заборгованості перед бюджетом.

Географія

вся Україна

Розмір гранту

До 8 млн грн, за умови створення робочих місць: Чим більша сума гранту, тим більше нових робочих місць Ви повинні створити: до 1,6 млн. = 5 робочих місць; 1,6-3,2 млн. = 10 роб.місць; 3,2-4,8 млн. = 15 роб.місць; 4,8-6,4млн. = 20 роб.місць; 6,4-8,0 млн. = 25 роб.місць.

На витрати, пов’язані з:

– придбанням основних засобів виробництва (верстати, технологічне обладнання); – введенням в експлуатацію верстатів, технологічного обладнання; – доставкою придбаних верстатів, технологічного обладнання.

Дедлайн

14.11.2024

Деталі

Поділитися

Decorate img
Background

Готові зробити свій перший крок у світ грантів?

Зв'язатися

Наша команда експертів з грантів готова надати вам професійну підтримку на кожному етапі грантового процесу. Реалізуйте свої ідеї та досягайте своїх цілей разом з нами

Зв'язатися

Інші гранти

Відгуки клієнтів

Що говорят наші клієнти, які отримали грант

Як власник та засновник я шукав фінансування для розвитку свого проекту, звернувся до компанії "ГрантSense" за допомогою в поданні грантової заявки. З перших днів співпраці "ГрантSense" продемонстрували високий рівень професіоналізму. Вони провели глибокий аналіз нашого проекту та потреб, що допомогло нам визначити найбільш відповідні грантові програми. Їх знання та досвід у сфері грантового фінансування були незамінними на кожному етапі підготовки заявки. Команда завжди була на зв'язку, готова відповісти на будь-які запитання та надати додаткову інформацію. Рекомендую!

Фото клієнта Олексій Сідей

Олексій Сідей

Власник агенції інтернет-маркетингу "WEDEX"

Хочемо подякувати “ГрантSense” за допомогу в отриманні грантових коштів на виробничу лінію. Це компанія, яка бере на себе усі виклики та допомогла нам у вирішенні низки складних завдань. Що для нас важливо у цій співпраці - це підтримка на кожному з етапів подачі, влучні поради та комплексний підхід. Ми продовжуємо співпрацю з компанією та зараз працюємо над новою грантовою заявкою. Тож, побажайте нам успіху!

Фото клієнта Андрій Бабула

Андрій Бабула

Співзасновник та CEO компанії "BIONERICA"

Хочу подякувати компанії "ГрантSense" за їх допомогу у здобутті грантового фінансування на обладнання для відкриття магазину. З самого початку нашої співпраці стало зрозуміло, що маю справу з професіоналами. Фахівці не тільки допомогли нам визначити найбільш підходящі грантові можливості, але й надали цінні поради щодо стратегії подання заявки. Завдяки зусиллям, ми не тільки отримали необхідне фінансування, але й значно підвищили нашу видимість у галузі. Я щиро рекомендую "ГрантSense" як надійного партнера у сфері грантового фінансування.

Фото клієнта Олег Підлужний

Олег Підлужний

Засновник та СЕО компанії "Sanpid"