Логотип компанії Грант СенсЗв'язатися
2023-11-17

Що таке гранти і кому вони потрібні?

Що таке гранти і кому вони потрібні?

Грант – це безоплатна фінансова допомога, яка надається для реалізації певного проекту. Це ефективний інструмент для підтримки ініціатив та розвитку різних сфер діяльності. Нижче розглянемо, кому призначені гранти і як їх можна отримати.

Хто може отримувати гранти

Грантова заявка доступна різним суб'єктам, і не лише організаціям. Отримувачами можуть бути:

  1. Неприбуткові організації та благодійні фонди. Гранти дозволяють їм здійснювати соціальні та благодійні ініціативи без фінансового тиску.
  2. Наукові установи та дослідницькі групи. Гранти сприяють вивченню нових технологій, проведенню наукових досліджень та розвитку науки в цілому.
  3. Малий та середній бізнес. Для розвитку і впровадження нових технологій, виробничих процесів чи розширення бізнесу.
  4. Індивідуальні дослідники та творчі особистості. Гранти допомагають реалізовувати проекти в галузі мистецтва, науки, літератури тощо.

В Україні є багато видів грантів: для громадських організацій, бізнесу, на переробне виробництво, окремо для жінок, для ветеранів, на освіту та науку ті інші. Детальніше про них можна прочитати на порталі єРобота.

Два основних типи грантів

Гранти 2023, як форма фінансової допомоги, можна поділити на два основних типи: державні та приватні. Кожен з цих типів відзначається своїми особливостями та має свої переваги і недоліки.

1. Гранти від держави.

2. Приватні гранти.

Обираючи між цими двома типами грантів, отримувач повинен враховувати свої конкретні потреби, характер проекту та можливості відповідних джерел фінансування.

Як отримати грантові кошти

Будьте готові до конкуренції: грантовий конкурс часто має велику конкуренцію. Ретельно підготуйтеся до представлення свого проекту та виправдайте його важливість. Отримання гранту може значно полегшити реалізацію вашого проекту та сприяти розвитку вашої діяльності.

Поділитися

Decorate img
Background

Не втрачайте можливості зробити ваш проєкт реальністю — довіртесь нам і отримайте фінансову підтримку, на яку ви заслуговуєте!

Зв'язатися
Зв'язатися

Читайте також

Відгуки клієнтів

Що говорят наші клієнти, які отримали грант

Як власник та засновник я шукав фінансування для розвитку свого проекту, звернувся до компанії "ГрантSense" за допомогою в поданні грантової заявки. З перших днів співпраці "ГрантSense" продемонстрували високий рівень професіоналізму. Вони провели глибокий аналіз нашого проекту та потреб, що допомогло нам визначити найбільш відповідні грантові програми. Їх знання та досвід у сфері грантового фінансування були незамінними на кожному етапі підготовки заявки. Команда завжди була на зв'язку, готова відповісти на будь-які запитання та надати додаткову інформацію. Рекомендую!

Фото клієнта Олексій Сідей

Олексій Сідей

Власник агенції інтернет-маркетингу "WEDEX"

Хочу подякувати компанії "ГрантSense" за їх допомогу у здобутті грантового фінансування на обладнання для відкриття магазину. З самого початку нашої співпраці стало зрозуміло, що маю справу з професіоналами. Фахівці не тільки допомогли нам визначити найбільш підходящі грантові можливості, але й надали цінні поради щодо стратегії подання заявки. Завдяки зусиллям, ми не тільки отримали необхідне фінансування, але й значно підвищили нашу видимість у галузі. Я щиро рекомендую "ГрантSense" як надійного партнера у сфері грантового фінансування.

Фото клієнта Олег Підлужний

Олег Підлужний

Засновник та СЕО компанії "Sanpid"

Хочемо подякувати “ГрантSense” за допомогу в отриманні грантових коштів на виробничу лінію. Це компанія, яка бере на себе усі виклики та допомогла нам у вирішенні низки складних завдань. Що для нас важливо у цій співпраці - це підтримка на кожному з етапів подачі, влучні поради та комплексний підхід. Ми продовжуємо співпрацю з компанією та зараз працюємо над новою грантовою заявкою. Тож, побажайте нам успіху!

Фото клієнта Андрій Бабула

Андрій Бабула

Співзасновник та CEO компанії "BIONERICA"

Як співвласник студії дизайну інтер'єрів, я хочу поділитися своїм позитивним досвідом співпраці з «ГрантSense», яка спеціалізується на наданні послуг з оформлення грантових заявок. Наше рішення звернутися за професійною підтримкою виявилося ключовим кроком у розвитку нашої студії. Спочатку ми були скептично налаштовані щодо можливості отримання гранту, але команда експертів з цієї компанії допомогла нам не лише знайти відповідні грантові програми, але й ретельно підготувати всі необхідні документи. Я без вагань рекомендуватиму ваші послуги іншим підприємцям, які шукають надійного партнера у сфері грантового фінансування.

Фото клієнта Андрій Фаль

Андрій Фаль

Співвласник студії дизайну інтер'єру "NUDE"

Я рекомендуватиму цю компанію як надійного партнера для підприємців, які шукають професійну підтримку у сфері грантового фінансування. Вони не лише допомогли нам розібратися зі складними вимогами до документації, але й внесли свої рекомендації та вдосконалення. Дякуємо за якісну комунікацію та підтримку на усіх етапах подачі.

Фото клієнта Анатолій Дністрянський

Анатолій Дністрянський

Власник та CEO компанії "Gazik"

Я щиро вдячний усій команді "ГрантSense" за їх підтримку та якісну допомогу у підготовці документів на грант з закупівлі обладнання для впровадження нових продуктів у нас в LA П'ЄЦ

Фото клієнта Віталій Сітка

Віталій Сітка

Партнер компанії "LA ПʼЄЦ"